Perfekt Projekt meble biurowe
WYSZUKIWARKA
  • Strona główna
  • Aktualności
  • KontaktNEWSLETTERPerfekt Projekt meble biurowe

Oferta

Meble, jakie Państwu proponujemy to, wysokiej jakości produkty znanego producenta polskiego, "Fabryki Mebli Biurowych MDD". Producent ten specjalizuje się w wytwarzaniu mebli dla urzędów administracji publicznej, sektora bankowego, agencji reklamowych i wielu innych wymagających klientów. Poprzez zastosowanie w procesach produkcyjnych nowoczesnych światowych technologii meble "MDD" charakteryzują się wysoką jakością i i niezawodnością. Wszystko to zostało docenione na Międzynarodowych Targach Poznańskich w roku 1998 i 1999, na których system mebli pracowniczych "Ergonomic" uzyskał złoty medal. Misją naszej firmy jak i fabryki MDD jest, oferowanie nowoczesnych, ergonomicznych i przyjaznych rozwiązań, doskonale spełniających wysokie wymagania klientów.

Siedziska (krzesła, fotele, sofy), jakie Państwu proponujemy to wyroby jednego z największych producentów w kraju firmy "PROFIm". Oferowany asortyment to około 300 modeli krzeseł pracowniczych, krzeseł konferencyjnych, foteli gabinetowych, krzeseł rehabilitacyjnych i innych. Szeroki wybór materiałów obiciowych pozwala dobrać odpowiedni kolor i tkaninę. Krótki czas realizacji oraz 3 letni okres gwarancji na wszystkie wyroby to dodatkowe atuty oferty "PROFIm".

Meble metalowe to bardzo szeroka gama produktów firmy "LITPOL" oraz przedsiębiorstwa "KART-MAP", producenci ci legitymują się uznanymi certyfikatami jakości a oferty ich zawierają: szafy kartotekowe i biurowe, szafy BHP, regały magazynowe i inne. Doskonała jakość, przystępna cena, 24 miesięczna gwarancja, to atuty na które również warto zwrócić uwagę.

...u nas perfekcja to nie tylko projekt!

zapytaj o cenę

powered by machomedia interactiv